top of page

Privātuma politika

Mēs vēlamies jūs informēt, ka jūsu privātuma un personas datu aizsardzība ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs pievēršam lielu uzmanību jūsu sniegto informāciju drošībai un apstrādei vietnē www.ecospace.lv.

Par mums

Ecospace SIA kas atrodas Brīvības gatve 401, Rīgā, ir atbildīgs par jūsu sniegto personas datu apstrādi. Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par to, kā mēs rūpējamies par jūsu privātumu, lūdzu, sazinieties ar mums, nosūtot e-pastu uz info@ecospace.lv.

Kāpēc un kā mēs apstrādājam jūsu datus?

Ecospace SIA apstrādā datus, ko jūs mums sniedzat, veicot pasūtījumus vai izmantojot mūsu vietnes piedāvātos pakalpojumus, tostarp jūsu vārdu, adresi, pārlūkošanas informāciju un iepirkšanās preferences. Mēs izmantojam šo informāciju, lai:

  • Pielāgotu vietni atbilstoši jūsu ierīces tehniskajām specifikācijām;

  • Atcerētos jūsu izvēlēto valodu un sīkdatņu iestatījumus;

  • Piedāvātu jums aktualitātes un mārketinga materiālus, par kuriem esat izrādījis interesi;

  • Apkalpotu jūsu pieprasījumus un sniegtu atbildes;

  • Aizsargātu jūsu datus un novērstu krāpšanu.

Kas apstrādā jūsu datus?

Jūsu datus apstrādā tikai Ecospace SIA un tās grupas uzņēmumi, kas ir apmācīti un atbildīgi par pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar augstākajiem drošības standartiem.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Datu glabāšanas periods ir atkarīgs no to apstrādes mērķa, pēc kura tiek veikta to dzēšana vai padarīšana anonīma. Piemēram, tie dati, kas savākti preču iegādei, tiek glabāti saskaņā ar nodokļu un grāmatvedības prasībām.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības jebkurā laikā piekļūt savu datu informācijai, pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, ierobežot to apstrādi, kā arī iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Mēs regulāri atjauninām šo paziņojumu, tāpēc aicinām jūs sekot līdzi jaunākajai informācijai. Ja izmaiņas būtiski ietekmēs jūsu datu apstrādi, mēs centīsimies jūs par tām informēt.

Ar cieņu,

Ecospace komanda

bottom of page